СРОЧННОООО Мінерал халькопірит складається з 1 атома купруму 1 атома Феруму та 2 атомів сульфуру

складіть формулу мінералу та розрахуйте масову частку сульфуру в ньому даю 15 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Диц Алина.

Ответ: CuFeS2    Mr ( CuFeS2) = 64+ 56+ 2*32=184

                               W(S) = 2*32   = 0,34 , або 34 відсотка.

                                            184

Объяснение: