ТЕРМІНОВО!!! Склади рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Ca →

CaO → Ca(OH)2 → CaCO3 → CaO → CaSO4 БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Колодій Дініс.

Ответ:

Объяснение:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + H2CO3 = CaCO3 + 2H2O

CaCO3 + H2SO4 = CaSO4 + CO2 + H2O