ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 50 БАЛІВ!!! 9. Установіть послідовність речовин у

ланцюжку одержання магній сульфату: a) Mg; B) MgO; б)MgCl2; г) Mg (ОН)2.

Ответы на вопрос

Отвечает Булдина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Mg - MgO - MgCl2 - Mg(OH)2

2Mg + O2 = 2MgO

MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

MgCl2 + 2KOH = Mg(OH)2 + 2KCl