Визначте масу хлороводню (г) об’ємом 44,8 л за н.у. У відповіді зазначте ціле число


Ответы на вопрос

Отвечает Неклюдова Алиса.

Ответ:

73 г

Объяснение:

М(HCl) = 1 + 35,5= 36,5 г/мольЗнайдемо кількість речовини HCln(HCl) = V(HCl)/ Vm = 44,8/22,4 = 2 мольВизначимо масу хлороводню:m(HCl) = n(HCl) * М(HCl) = 2 * 36,5 = 73 г