Обчисліть масові частки всіх елементів в натрій карбонатійNa2CO3(сода) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Еремакина Виолетта.

Відповідь: Mr ( Na2CO3 ) = 23*2+12+16*3 = 106

W (Na) = 46/106 = 0,4340 (43,40%)

W (C) = 12/106 = 0,1132 (11,32%)

W (O) = 48/106 = 0,4528 (45,28%)

Пояснення: