!СРОЧНО! Дайте відповіді на запитання. 1) Укажіть групу хімічних елементів що містять лише дужні

елементи:А) Ве, Мg, Ca, SrБ) Li, Rb, Cs, NaB) F, Cl, Br, IГ) Ar, Kr, Xe, Rn2) Укажіть групу речовин, яким властиві леткість і висока хімічна активність:А) галогениБ) інертні газиВ) лужні металиГ) халькогени3) Укажіть, на які групи запропонув поділити хімічні елементи А. Лавуазье:А) метали й неметалиБ) природні родиниВ) тріадиГ) октави4)Укажіть рядок, що містить формули інертних газів:A) H², P², N²Б) Cl², F², Br²B) CO², CO, SO²Г) He, Xe, Ne5) Укажіть неметалічний елемент, що утворюєсполуку з Гідрогеном складу HR, водний розчин якої єкислотою.А) АргонБ) МагнійВ) НатрійГ) Флуор6) Укажіть формулу найактианішого талогену.лужного моталічного елометаА) FБ) ClВ) BrГ) I7) установіть відповідність. До кожного рядка, позначеного цифроюдоберіть відповідник позначений літерою.Установіть відповідність між формулою галогену та його фівичними властивостями:А світло-зелений газ F²; Cl²; Br².Б жовто-зелений газ8) розташуйте відповіді в правильній послідовності.Розташуйте лужні метали в порядку зростання температури плавлення.А) ЦезійБ) КалійВ) ЛітійУ завданнях 9-10 дайте розгорнуті відповіді з необхідними поясненнями9. Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна отримати дані перетворення:H²O²>O²>Li²O> LiOH10. Визначте хімічний елемент: Відносна формульна маса оксидулужного елемента дорівнює 94.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волова Василиса.

Ответ:

Объяснение:

1) Б)

2) А)

3) А)

4) Г)

5) Г)

6) А)

7)

А світло-зелений газ F₂

Б жовто-зелений газ Cl₂

8) В) Літій  А) Цезій  Б) Калій

9)

1) 2H₂O₂ ⇒ 2H₂O + O₂

2) 4Li + O₂ ⇒ 2Li₂O

3) Li₂O + H₂O ⇒ 2LiOН

10)

Якщо це оксид лужного елемента , то це оксид одновалентного металу та його загальна формула - Ме₂О

Позначимо атомну масу даного лужного металу через х, тоді молекулярна маса оксиду дорівнює:

М(Ме₂О) = 2 * х + 16

Складаємо рівняння:

2 * х + 16 = 94

2х = 94 - 16

2х = 78

х = 39

цей елемент - Калій