обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині масою 350г якщо для його приготування

витратили сіль масою 7г

Ответы на вопрос

Отвечает Мотуз Денис.

m (розчину) = 350 г

m (солі) = 7 г

350 г - 100%

7 г - х%

w (солі) = х = 100 * 7 / 350 = 2%

Відповідь: масова частка розчиненої речовини (солі) = 2%

Отвечает Кондратова Анастасия.

Дано:

m р-ну(солі) = 350 г

m(солі) = 7 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 7 * 100% / 350 = 2%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 2%.