При взаємодії К2О масою 9г з сульфатною кислотою Утворилася сіль K2SO4. Визначити масу солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Хенкеева Цагана.

Дано:

m(K2O) = 9 г

Знайти:

m(K2SO4) - ?

Розв'язання:

1) K2O + H2SO4 → K2SO4 + H2O;

2) n(K2O) = m / M = 9 / 94 = 0,1 моль;

3) n(K2SO4) = n(K2O) = 0,1 моль;

4) m(K2SO4) = n * M = 0,1 * 174 = 17,4 г.

Відповідь: Маса K2SO4 становить 17,4 г.