ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬ ВИРІШИТИ ЗАДАЧУ З ХІМІЇ 0бчислити масові, частки елементів у речовино Al2

(SiO³)³​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

M Al2 (SiO³)³= 27×2 + (28+16×3)×3=282 г/моль

Отвечает Ганцгорн Алина.

Mr(Al2(SiO3)3) = Ar(Al) * N(Al) + Ar(Si) * N(Si) + Ar(O) * N(O) = 27 * 2 + 28 * 3 + 16 * 9 = 282;

ω(Al) = N(Al) * Ar(Al) * 100% / Mr(Al2(SiO3)3) = 2 * 27 * 100% / 282 = 19,15%;

ω(Si) = N(Si) * Ar(Si) * 100% / Mr(Al2(SiO3)3) = 3 * 28 * 100% / 282 = 29,79%;

ω(O) = 100% - ω(Al) - ω(Si) = 100% - 19,15% - 29,79% = 51,06%.