Обчисліть масові частки Фуруму в ферум (ІІ) хлориді.44%56%45%50%​


Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Николай.

Відповідь:

масові частки Фуруму в ферум (ІІ) хлориді.

Mr(FeCI2)=56+2*35,5=127

w(Fe)=56*100/127=44,1%

Пояснення:

Отвечает Алексеева Анастасия.

Дано:

FeCl2

Знайти:

ω(Fe) - ?

Розв'язання:

1) Mr(FeCl2) = Ar(Fe) * N(Fe) + Ar(Cl) * N(Cl) = 56 * 1 + 35,5 * 2 = 127;

2) ω(Fe) = N(Fe) * Ar(Fe) * 100% / Mr(FeCl2) = 1 * 56 * 100% / 127,0 = 44%.

Відповідь: Масова частка Fe становить 44%.