На магній оксид масою 1,2 г подіяли сульфатною кислотою. Яка маса солі, що утворилася? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Божий Даниил.

Дано:

m(MgO) = 1,2 г

Знайти:

m(солі) - ?

Розв'язання:

1) MgO + H2SO4 → MgSO4 + H2O;

2) n(MgO) = m / M = 1,2 / 40 = 0,03 моль;

3) n(MgSO4) = n(MgO) = 0,03 моль;

4) m(MgSO4) = n * M = 0,03 * 120 = 3,6 г.

Відповідь: Маса MgSO4 становить 3,6 г.