Розв'яжіть будь-ласка задачу з хімії Яка маса натрію прореагувала з гліцерином, якщо виділилося

280 мл водню (н.у)?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Снежана.
M= 3*23*0.28/3*22.4=0.29(г)=290(мг)