У кисні O2 кількістю речовини 2 моль міститься: а) 6,02·1023 молекул; б) 3,01·1023 молекул; в)

12,04·1023 молекул; г) 9,03·1023 молекул. РОЗПИСАТИ ЗАДАЧЕЮ!СРОЧНО!ПОЖАЛУЙСТА!

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Данил.
Нам відома формула Кількість речовини = N/Na
N= Na* кількість речовини
N( O2) = 6,02 * 10 ^ 23 * 2 =12,04 * 10 ^ 23