На згорання двовалентного металу масою 0,4 грам витрачаеться 0,16 грам оксигену.Визначте метал


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарик Глеб.
0.4g  0.16g
2Me+O2   =2MeO
xg     32g
x=0.4·32/0.16=80g
M(Me)=m/B=80/2=40g/mol
Ca - это кальций