Маса атома елемента Х становить 7,96*10-26кг, а Карбону 1,99*10-26кг. Визначте елемент Х, знайдіть

його в Періодичній системі і напишіть символ, яким він позначається.

Ответы на вопрос

Отвечает Сенють Настя.
Рахуємо відносну атомну масу елемента за наступною формулою
A_{r}(E) = \dfrac{m_{a}(E)}{\frac{1}{12}m_{a}(C)} = \dfrac{7.96 \cdot 10^{-26}}{\frac{1}{12} \cdot 1.99 \cdot 10^{-26}} = \bf{48}
Елемент з такою відносною атомною масою називається Титан (Ti)