Визначте молекулярну формулу вуглеводню, масова частка в якому = 80%, а його густина за воднем - 15


Ответы на вопрос

Отвечает Рикудов Александр.
D(x)H2 = M(x)/2 = 15;

M(x) = 15 * 2 = 30.

CnH2n+2;

12n + 2n + 2 = 30;

14n = 28;

n = 28/14 = 2;

C2H2*2+2 = C2H6 — этан.

Перевіримо масову частку карбону:

W(2C) = (24/30)*100% = 0.8 * 100% = 80%

Відповідь: етан.