ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Який об’єм водню (н.у.) виділиться внаслідок взаємодії цинку масою 650 г з

достатньою кількістю хлоридної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Таран Игорь.
Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

650/65 = x/22.4;

x = 224 л