ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Який об’єм водню (н.у.) виділиться внаслідок взаємодії цинку масою 650 г з

достатньою кількістю хлоридної кислоти Металічний елемент утворює хлорид ЕСІ2. Назвіть металічний елемент, якщо він належить до ІІІ періоду

Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Максим.
1. Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

650/65 = x/22.4; x = 224 л;

2. Mg. MgCl2