У результаті взаємодії 0,65 г цинку із хлоридною кислотою виділилось 0,011моль водню.Які домішки

можуть бути цинку??

Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.
2НСl + Zn = ZnCl2 + H2
n(H2) = n(Zn) = 0,011 моль
m(навішування, тобто m(Zn) + домішки) = 0,11*65= 0,715 г
m(домішок) = 0,715-0,65= 0,065г
Домішками можуть бути метали, що стоять у ряді напруги металів до водню