Пожалуйста помогите хто нибудь эта химия меня убивает. Обчисліть масу естеру, який утворюється

при взаємодії метанової кислоти масою 50 г з етанолом.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Никита.
HCOOH+C2H5OH=HCOOC2H5+H2O
n(HCOOH)=m/M=50г/46г/моль=1,09 моль
m(HCOOC2H5)=n*M=74г/моль*1.09моль=80,66г