Яка маса утворилася під час взаємодії 112 г калій гідроксиду із сульфатною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Кристина.
N(H2O) = 2 моль

m(H2O) = M(H2O) * n(H2O) = 18 * 2 = 36 г