ДОПОЖІТЬ УМАЛЯЮ ВЖЕ ТРЕБА! ОБЧИСЛІТЬ ОБ'ЄМ КИСНЮ (Н.У) ЯКИЙ ВИТРАТИТЬСЯ НА ЗГОРАННЯ МЕТАНУ

ОБ'ЄМОМ 11.2 Л. ПРОШУ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Арбатский Семён.
CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

11.2/1 = x/2

x = 22.4 л