Який об'єм вуглекислого газу можна добути при розкладі 26 г кальцій карбонату,в якому домішки

складають 5%?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Никита.
Если 5% это примеси, то 95% — чистое вещество.

26 грамм = 100%

у грамм = 95%

26/100 = у/95;

у = (26*95)/100 = 24.7 грамм CaCO3.

CaCO3 (t°)= CaO + CO2

24.7/100 = z/22.4;

z = (24.7*22.4)/100 = 5.5 л