Люди не игнорируйте отдаю все 100 балов тк завтра конец здачи а я только это не знаю( Гліцерин

кількістю речовини 0.5 моль повністю прореагував з металічним натрієм .Яка маса і об'єм продуктів реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Антаев Ралиф.
Дано
n(C3H5(OH)3) = 0.5 mol
------------------------------------
m(C3H5(ONa)3)) -?
V(H2)-?
2C3H5(OH)3+6Na-->2C3H5(ONa)3)+3H2
2n(C3H5(OH)3) = 2n(C3H5(ONa)3) = 0.5 mol
M(C3H5(ONa)3)= 158 g/mol
m(C3H5(ONa)3) = n*M = 0.5*158 = 79 g
n(H2)= 0.5 * 3 / 2 = 0.75 mol
V(H2) = n*Vm = 0.75 * 22.4 = 16.8L
ответ 79 г , 16.8 л