Яка маса аланіну необхідна для добування 23,6 г аланілфенілаланіна?


Ответы на вопрос

Отвечает Ументаев Александр.

Х г ------ 23,6 г

89,09 г --- 236 г

М (NH2-СH(СН3)-СООН) = 89,09 г/моль

m(NH2-СH(СН3)-СООН) = 89,09 г

М (Аланилфенилаланин) = 1*2 + 14 + 12 + 1+ 12 + 1*3 + 12 + 16 + 14 + 1 + 12 + 1 + 12 + 1*2 + 12 + 16 + 16 + 1 + 12*6 + 1*5 = 2+ 157 + 77 = 236 г/моль

Х г ------ 23,6 г

89,09 г --- 236 г

Х = 23,9 г * 89,09 г / 236 г

Х = 8,9 г

Ответ 8,9 г