Унаслідок розкладу білка водою одержали алінін масою 222,5г —амінокислоти формула якої

CH3–CH(NH2)—COOH. Обчисліть: а) Кількість речовини аланіну; б) Кількість речовини гідрогену, яка міститься в одержанні порції аланіну !

Ответы на вопрос

Отвечает Груздова Софья.

Ответ:

а) 2,5 моль

б) 0,175 моль

Объяснение:

а) Mr(CH3-CH(NH2)-COOH)=12+3+12+1+14+2+45=89г/моль

n(CH3-CH(NH2)-COOH)=m/Mr=222,5/89=2,5 моль

б) w(H)=Ar*n/Mr=1*7/89=0,07=7%

100% - 2,5 моль

7% - х

х=2,5*7/100=0,175 моль