Скільки сульфіду заліза утвориться, якщо взять 8 г сірки та 28 г заліза? Дайте відповідь

якнайшвидше буль ласочка!!

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.
——0.25—x
Fe + S = FeS
———1——1

x=0.25×1/1=0.25 моль

n(S)=m/M=8/32=0.25 моль;
n(Fe)=m/M=28/56=0.5 моль.

Залізо у надлишку, а отже, рахуємо по сульфуру.

Відповідь: n(FeS)=0.25 моль.