Визначити масу Сульфіду заліза що утвориться при взаємодії 31 г. заліза, якщо масова частка

використання заліза становить90%

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Татьяна.

Fe+S=FeS

Прореагировало по условию: 90%*31/100%=27,9 г, тогда образовалось сульфида железа:

m(FeS)=m(Fe)*M(FeS)/M(Fe)=27.9*(56+32)/56=43.8 г