Задача 1. У реакції з сіркою взаємодіють 0,5 моль заліза. Визначте масу заліза, яку треба взяти для

реакції. Задача 2. В результаті реакції добуто 22 г сульфіду Феруму FeS. Яка кількість речо­вини сульфіду Феруму відповідає цій масі? ///////////////////////////////Якщо буде гарна відповідь 2 завдань, тоді дам "найкращу відповідь", та 5 зірок​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

n(Fe) = 0,5 моль

Найти: m(Fe) - ?

Молекулярна маса залаза М(Fe) = 56 г/моль

Знайдемо масу заліза, яку треба взяти для реакції:

m(Fe) = n(Fe) * М(Fe) = 0,5 * 56 = 28 г

2)

Дано:

m(FeS) = 22г

Найти: n(FeS) - ?

Молекулярна маса М(FeS) = 56 + 32 = 88 г/моль

Знайдемо яка кількість речо­вини сульфіду Феруму відповідає цій масі:

n(FeS) = m(FeS)/М(FeS) = 22/88 = 0,25 моль