СРОЧНО!Обчисліть відносну молекулярну масу й виведи хімічну формулу: озону, знаючи, що його

D(відносна густина газів)Н2=24.

Ответы на вопрос

Отвечает Пиджакова Лера.

Формулу озону запишемо як Ох, х -це кількість атомів оксигену

D(H2)=M(Ох)/M(H2)

M( Ox)=D(H2)*M(H2)=24*2=48 г/моль

Ar(O)=16

n(O)=48/16=3 , О3 - озон