1 Складіть хімічну формулу озону, якщо відомо, що його молекула складається з трьох атомів

Оксигену. Обчисліть відносну молекулярну масу речовини. 2 Напишіть Формулу сполуки що складається з двох атомів Калію одного атома Карбону й трьох атомів Оксигену Обчисліть відносну молекулярну масу речовини 4 Виведіть формулу речовин що містять 53% Алюмінію та 47% Оксигену ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубрак Таисия.

Ответ:

Объяснение:

Все на листочк

P.S. В другому завданні

Mr(K2CO3) = Ar(K) * 2 + Ar(C) + Ar(O)*3 = 39*2 + 12 + 16*3 = 138