масова частка карбону в молекулі вуглеводню складає 84% відносна густина пари вуглеводню за

повітрям 3.45 знайти молекулярну формулу вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Дима.
D(r)(29) = 3.45 ==> M(r) = 3.45 * 29 = 100 г/моль

n(C) = (84*100)/1200 = 7

n(H) = (16*100)/100 = 16

C7H16 — гептан.