Срочно рішіть будь ласка!!! S-SO⁴-SO³-H²SO⁴-CuSO⁴-Cu(OH)²-CuO-Cu³(PO⁴)² Взагалі цифри мають бути

маленькі внизу ))) Срочнооо Норм балів

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + H2O = H2SO4

H2SO4 + CuO = CuSO4 + H2O

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

Cu(OH)2 (t)= CuO + H2O

3CuO + 2H3PO4 = Cu3(PO4)2 + 3H2O