Який об'єм вуглекислого газу виділиться під час взаємодіі розчину етановоі кислоти масою 120 г з

масовою часткою кислоти 10% з питною содою?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Зоя.
CH3COOH + NaHCO3 = CH3COONa + H2O + CO2

12/60 = x/22.4

x = (12*22.4)/60 = 4.48 л