Визначити об'єм водню (Н2), який утворюється при взаємодії в 100 г. (Zn) з хлоридною кислотою (HCl)


Ответы на вопрос

Отвечает Уваркина Настя.

100 г                     х л

Zn+2HCl=ZnCl2+H2

65                        22,4


х=100*22,4/65=34,4 л