в результаті дії сульфатної кислоти на 10 грам сплаву магнію і аргентуму виділилось 5 літрів водню.

Визначити маси металів у сплаві

Ответы на вопрос

Отвечает Айтбай Алина.
Ag + H2SO4(p) ≠

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

x/24 = 5/22.4

x = 120/22.4 = 5.36 г Mg

W(Mg) = (5.36/10)*100 = 53.6%

W(Ag) = 100% - 53.6% = 46.4%