Визначте масу глюкоза яку отримає пацієнт при ін'єкції однієї ампули 40% розчину, об'ємом 10 мл.,

густина розчину 1,54г/мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

дано

W(C6H12O6) = 40%

V(C6H12O6)  = 10 mL

p(C6H12O6)  = 1.54 g/ml

----------------------------------

m(C6H12O6)  = ?

m(C6H12O6)  = W(C6H12O6) *V(C6H12O6) *p(C6H12O6)  / 100%

m(C6H12O6)  = 40*10*1.54 / 100% = 6.16 g

ответ 6.16 г