5 г натрій хлориду розчинили в 500 г води. Скільки атомів натрію міститься в 2 г отриманого розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Барехова Алёна.

w(NaCl)=5:505=0.0099

m2(NaCl)=2*0.0099=0.0198 г

n(NaCl)=0.0198:58.5=0.0003384615

N(Na)=0.0003384615*6.02*10^23=2.0375383*10^20