Допоможіть !!!!!!!Обчисліть обєм повітря який необхідний для спалювання 1 м кубічного суміші газів

метану 3 % негорючі домішки 0,5% решта це пропан

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина София.

V(CH4)=1000*3/100=30л

V(C3H8)=1000*(100-3-0,5)/100=965л

CH4+2O2=CO2+2H2O

V(CH4)::V(O2)=1:2

V(O2)=60л

C3H8+5O2=3CO2+4H2O

V(C3H8):V(O2)=1:5

V(O2)=965*5=4825л

V(повітря)=(60+4825)/0,21=23262л=23,262м³