Масова частка метану в природному газі становить 95 %. Решта негорючі домішки. Обчисліть об'єм

повітря, витраченого наспалювання природного газу об'ємом 20 л. Об'ємна частка кисню уповітрі 20 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шоферова Анюта.

Ответ:

CH4+2P2=2H2O

V(повітря)=v(O2)/альфа(O2)*v(повітря)=402.0.2=200л

Объяснение: