Який об'єм оксиду карбону (IV) утвориться під час випалювання 500 кг вапняку масова частка

карбонату кальцію в якому 92%

Ответы на вопрос

Отвечает Седунов Игорь.

CaCO3=CaO+CO2

m(CaCO3)=500*92/100=460=460кг

M(CaCO3)=100кг/кмоль

n(CaCO3)=460/100=4,6кмоль

nCaCO3:nCO2=1:1

n(CO2)=4,6кмоль

V(CO2)=4,6*22,4=103,04м³