виведіть молекулярну формулу сполуки в якій міститься 85,5% карбону і 14,3% гідрогену. відносна

густина газу за воднем 14

Ответы на вопрос

Отвечает Есенгулова Молдир.
D(H2) = 14 ==> M = 14*2 = 28 г/моль

n(C) = (28*85.5)/1200 = 2
n(H) = (28*14.5)/100 = 4

CH2=CH2 — этилен.