3 г металу взіємодіють з 1,64 г сірки.Розрахуйте еквівалентну масу.Валентність сірки дорівнює 2.

Допоможіть ,будь ласка!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дашкевич Даниил.

Використаємо закон еквівалентів

m(Мe)/m(S)=Meкв(Ме)/Мекв(S)

3/1.64=x/16

х=29,27

Мекв(Ме)=29,27 г/моль