Визначіть масову частку кристалізайційної води в кристалогідраті цинк сульфату ZnSO4 * 7H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Mr(ZnSO₄·7H₂O)=64+32+64+7×(2+16)=160+126=286

ω(7H₂O)=126÷286=0,44

ω%(7H₂O)=0,44×100%=44%

Масова частка кристалізайційної води в кристалогідраті цинк сульфату 0,44 або 44%