Згідно з наведеними схемами написати рівняння реакцій:C → CO → CO2 → H2CO3 → K2CO3 → CO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алена.

C+O2=CO2

CO2+H2O=H2CO3

H2CO3+2KOH=K2CO3+2H2O

K2CO3=t=CO2+K2O