визначте обєм водню який виділяється під час взаємодії 2 моль магнію з октовою кислотою, що взята у

надлишку

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Вероника.

Mg+2CH3COOOH=Mg(CH3COO)2+H2

nMg:nH2=1:1

n(H2)=2моль

V(H2)=2*22,4=44,8л