Об'єм карбон 4 оксиду, який утвориться під час згорання 25л бутану​


Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Даулетияр.

2C4H10+13O2=10H2O+8CO2

n(C4H10)=25/58=0,4моль

n(CO2)= 0,4/2 : x/8=1,6 моль

V=n*Vm

V(CO2)=1,6*22.4=35,8л.

Ответ: V(CO2)=35,8л.