Здійснити перетворення Калій- Калій Оксид - Калій фосфат - Фосфатна кислота - Хром (3) Фосфат -

Хром (3) Гідроксид - Хром (3) Оксид - Хром (3) Сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Ларченко Игорёк.

K+O2=KO2

4KO2=2K2O+3O2

3K2O+P2O5=2K3PO4

2K3PO4+3H2SO4=3K2SO4+2H3PO4

H3PO4+Cr(OH)3=CrPO4↓+3H2O

CrPO4+3H2O=Cr(OH)3↓+H3PO4 (гидролиз)

2Cr(OH)3=Cr2O3+3H2O

Cr2O3+3H2SO4=t=Cr2(SO4)3+3H2O