Обчисліть маси солі і води в розчині масою 120 г у якому масова частка солі 4,5 %


Ответы на вопрос

Отвечает Бай Анатолий.

Дано:

m(p.) = 120 г

ω(солі) = 4,5% або 0,045

Знайти:

m(солі)-?

m(H2O)-?

Розв'язок.

m(солі) = m(p.)·ω(солі)= 120 г*0,045 = 5,4 г

m(H2O) = m(p.) - m(солі) = 120 г - 5,4 г = 114,6 г

Відповідь: 5,4 г; 114,6 г