Газ, одержаний внаслідок спалювання 22,4 г етанолу, пропустили через надлишок вапняної води. Яка

маса осаду утворилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Губаева Яна.

Ответ:

Объяснение:

Виходячи з рівняння першої реакції, обсяг утворився вуглекислого газу становить: 12,23/(2 * 22,4) = х/(4 * 22,4). Звідси х = 24,46 л Молярне співвідношення вуглекислого газу і осаду карбонату кальцію становить 1:1, тому 24,46/22,4 = х/100 Знаходимо масу осаду m(CaCO3) = 109,2 р